دربارهء ما

Ali Tabasi - website:www.patogh4u.net

دربارهء نویسنده :

علی طبسی هستم ، متولد 1354 روستای طبس سبزوار ، از قدیم الایام علاقه خاصی به عکاسی داشتم که بخاطر برخی مسائل هرگز فرصت آن پیش نیامد تا به صورت حرفه‌‌ای یا تفریحی به عکاسی بپردازم . گاهاً به بهانه‌های مختلف فرصت پیش می‌آمد تا با دوربینی ساده و حلقه فیلمی به صورت آماتور و خیلی ناشیانه اقدام به عکاسی نمایم . ولی تا به امروز هنوز نتوانسته‌ام به این آرزویم برسم .

به مرور با آشنایی با اینترنت و راه‌اندازی سایت طبشن به فکر ایجاد گالری تصاویر افتادم تا این که به مرور فتوبلاگ طبشن را راه‌اندازی نمودم و به بهانه معرفی تصویری روستایم طبس محیطی محیا نمایم تا هم عکس‌های خود را که بیشتر با دوربین گوشی موبایل گرفته شده بود را به نمایش بگذارم و هم فرصتی ایجاد نمایم تا دیگر دوستان تصاویر و تجربیات عکاسی خود را در معرض دید عموم قرار دهند .

دوستان و کاربران گرامی که قصد دارند تصاویر خود را در این فتوبلاگ به اشتراک بگذارند می‌تواند عکسهای خود را به صورت اورجینال ( بدون درج عکس یا نوشته و بدون دستکاری فتوشاپی ) به آدرس ایمیل tabasvillage[at]gmail[dot]com ارسال نمایند و حتماً مشخصات خود را از قبیل : نام ، نام خانوادگی ، اسم عکس ، زمان و مکان تصویر برداری و ترجیحاً توضیحی درباره عکس را ارسال نمایند تا با نام خود شما در فتوبلاگ طبشن قرار گیرد.

یا حق : علی طبسی