انتقاد استاندار از محرومیت روستاهای سبزوار از نعمت گاز

نوشته شده توسط .::علیــ..طبسیـــ..::.. در دسته اخبار, اخبار روستاهای سبزوار

برجسب شده در: , , ,

انتقاد استاندار از محرومیت روستاهای سبزوار از نعمت گاز

انتشار یافته در فوریه 28, 2010 با بدون دیدگاه

نماینده عالی دولت در استان خراسان رضوی با ابراز عدم رضایت از ادای کلمه محروم برای برخی مناطق گفت: محروم در اصل کسی است که توفیق خدمت به مردم پیدا نمی‌کند و ما در یک نگاه عدالت محور همه مسئولیم به تناسب به تمام مردم استان رسیدگی کنیم و چون روستاها گمان می‌کنیم عقب‌تر هستند لذا سال ۸۹ را سال رسیدگی بیشتر به آنها قرار داده‌ایم  .

صلاحی ادامه داد: این خوب نیست که شهرستانی مثل سبزوار با داشتن بیش از ۳۰۰ روستا تنها هفت روستایش از نعمت گاز برخوردار باشد که البته مسئولین مربوطه قول دادند تا بهمن سال آینده این مسئله را تا شاخص استانی برسانند .

وی با بیان اینکه روستاهایی هستند که هنوز با تانکر آب‌رسانی می‌شوند، افزود: همه مسئولان باید خود را برای رسیدگی به روستاها آماده کنند و در این راستا سفرهای شهرستانی ما نیزرنگ و بویشان تغییر می‌کند و در این سفرها مدیران کل ادارات و سازمان‌ها نیز همراهمان بوده و مشکلات را در همانجا رسیدگی می‌کنیم

منبع : سلام سبزوار

درباره .::علیــ..طبسیـــ..::.

علی طبسی هستم ، از سال 78 فعالیت خود را با وبلاگ نویسی در بلاگفا شروع کردم و به تدریج سایت پاتوق فور یو را راه‌اندازی نمودم و سال 86 با هدف معرفی روستایم طبس ، سایت طبشن را ایجاد کردم و همانگونه که شاهد بوده‌اید در این مدتی تغییرات زیادی در این سایت رخ داده است تا اینکه به وضعیت امروز رسیده است .

مرور بایگانی نوشته های .::علیــ..طبسیـــ..::.

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد انتقاد استاندار از محرومیت روستاهای سبزوار از نعمت گاز. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید