تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در روستای طبس سبزوار

نوشته شده توسط .::علیــ..طبسیـــ..::.. در دسته اخبار, اخبار عمومي, گزارشات

برجسب شده در: , , , , , , , , , , , ,

انتشار یافته در فوریه 21, 2021 با 1 دیدگاه

تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در روستای طبس شهرستان سبزوار .

در راستای جلوگیری از تغییر غیرمجاز کاربری اراضی کشاورزی و با دستور دادستانی نسبت به تخریب چهار مورد ساخت و ساز غیرمجاز در روستای #طبس شهرستان سبزوار اقدام شد.

چهار مورد ویلای غیرمجاز در طبس تخریب شد

تخریب ویلای غیرمجاز در روستای طبس سبزوار

معاون سازمان و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سبزوار گفت : در اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ و همچنین مادهٔ ۳ قانون حفظ کاربری اراضی کشاورزی و با حمایت همه جانبه دادستانی و حضور مؤثر نیروی انتظامی و کارشناسان واحد امور اراضی و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان سبزوار ، تعداد ۴ مورد ویلای و ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی روستای طبس تخریب شد.

با هرگونه تصرف اراضی کشاورزی برخورد می‌شود

مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ضمن تاکید بر حفاظت اراضی کشاورزی منطقه اظهار داشت: با هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز و دخل و تصرف زمین‌ها و اراضی کشاورزی به منظور تغییر کاربری آن به شدت برخورد می‌شود.

اراضی کشاورزی منطقه شبانه روزی رصد می‌شود

تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز در روستای طبس
تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز در روستای طبس

وی خاطرنشان کرد: کارشناسان زحمتکش جهاد کشاورزی به صورت شبانه روزی محدوده‌های و اراضی منطقه را رصد و با متخلفان و هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز برخورد می‌کنند.

قبل از هر اقدامی مجوزهای مربوطه را تهیه نمایید

مهندس علی‌اصغر امانیان از مالکان گرامی و کشاورزان محترم خواست قبل از هرگونه اقدامی از جهاد کشاورزی استعلام بگیرند و نسبت به دریافت مجوزهای مربوطه از کارشناسان جهاد کشاورزی اقدام نمایند تا متحمل ضرر و زیان نشوند.

پرونده ساخت و سازهای غیر مجاز طبس هنوز باز است

موارد ساخت و سازهای غیرمجاز در منطقه طبس سبزوار شش مورد بود که تعداد چهار عدد دستور تخریب داشت و اقدام شد و پرونده دو مورد دیگر در دست اقدام است.

درباره .::علیــ..طبسیـــ..::.

علی طبسی هستم ، از سال 78 فعالیت خود را با وبلاگ نویسی در بلاگفا شروع کردم و به تدریج سایت پاتوق فور یو را راه‌اندازی نمودم و سال 86 با هدف معرفی روستایم طبس ، سایت طبشن را ایجاد کردم و همانگونه که شاهد بوده‌اید در این مدتی تغییرات زیادی در این سایت رخ داده است تا اینکه به وضعیت امروز رسیده است .

مرور بایگانی نوشته های .::علیــ..طبسیـــ..::.

1 دیدگاه

1 دیدگاه در تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در روستای طبس سبزوار در حال حاظر وجود دارد . شاید شما مایل به افزودن نظر شخصی خودتان هستید؟

  1. نوش دارو بعد مرگ سهراب، چندین سال قبل رفتم سند برای خونه ای که 30 سال توش زندگی کردیم بگیرم، منابع طبیعی گیر داد که کوه هست ونباید درست میکردی
    ولی تو این چند سال تادلت بخواد ویلا تو کوهها و دشتها درست شده بدون اینکه کسی بهشون گیر بده البته ممکنه از مابهترون در درست شدن این وضع دخیل باشن اونای که با گرفتن وعده و…. از انجام وظایف خود کوتاهی کردن، ایشالا این امر ادامه داشته باشه تا دیگه هم ولایتی های عزیز راحت بتونن مثل قبل زندگی کنن

دیدگاهتان را بنویسید