خبر آمد، خبری در راه است…..

نوشته شده توسط .::علیــ..طبسیـــ..::.. در دسته اخبار, اخبار عمومي, گفته‌ها و شنیدها, یادوارهء شهدا

برجسب شده در: , , , , , , , ,

یادواره شهدای روستای طبس

انتشار یافته در ژوئن 07, 2014 با بدون دیدگاه

شهدا گرانبهاترین میراث هشت سال جنگ و دفاع مقدس هستند که برای ما به یادگار مانده‌اند. که از این  میراث ارزشمند 10 شهید بزرگوار سهم روستای گردشگری طبس سبزوار می‌باشد. در این مدتی که به یاری خداوند سایت طبشن راه اندازی شده و در خدمت شما عزیزان همراه هستم بارها و بارها به دنبال بیگرافی ، وصیت نامه و خاطراتی از این بزرگواران بودم تا در سایت قرار دهم تا هم خودم و هم تمام عزیزان بیشتر با شهدای عزیزمان آشنا شوند و با خواندن زندگینامه و وصیتنامه ی آن عزیزان بیشتر با منش و افکار و اعتقاداتش آشنا شوند.

از ابتدای راه‌اندازی سایت طبشن بخشی با عنوان شهدا که زیر مجموعه افتخار آفرینان بود در سایت ایجاد شد ولی متاسفانه چون دسترسی به منابع و اطلاعات کم بود فقط توانستم در این مدت یکی از 10 شهید روستای زیبای طبس را معرفی نمایم. باید قبول کرد که شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی حق بزرگی بر گردن ما دارند و به این سادگی این حق ادعا نمی شود ، حال در همین زمینه حرکت بسیار زیبا و پسندیده ای در شرف وقع می‌باشد.

با همت برخی از بزرگان و فرهیختگان و اعضاء شورای اسلامی و دهیار و …. … و با برگزاری جلسات و نشستها و همفکری ها که هنوز هم ادامه دارد نوید برگزاری یادوارهء شهدای روستای طبس سبزوار به گوش میرسید. بله درست متوجه شدید ، بعد از سالها که درحق شهدای روستای طبس واقعا کوتاهی شده است امسال و به حول  و قوهء الهی قرار است که یادواره ی شهدای روستا به صورت هرچه باشکوهتر برگزار گردد.

شنیدها حاکی از این است که اعضاء یادواره انتخاب شده اند و تقسیم وظایف هم صورت گرفته و به احتمال  قوی در شهریورماه سال آتی باید شاهد برگزاری یادواره ی شهدای روستای طبس باشیم.

خبرهای دقیق تر و جامعه تر در این زمینه به زودی بر روی سایت قرار خواهد گرفت…

منتظر باشید .

یا حق : علی طبسی

درباره .::علیــ..طبسیـــ..::.

علی طبسی هستم ، از سال 78 فعالیت خود را با وبلاگ نویسی در بلاگفا شروع کردم و به تدریج سایت پاتوق فور یو را راه‌اندازی نمودم و سال 86 با هدف معرفی روستایم طبس ، سایت طبشن را ایجاد کردم و همانگونه که شاهد بوده‌اید در این مدتی تغییرات زیادی در این سایت رخ داده است تا اینکه به وضعیت امروز رسیده است .

مرور بایگانی نوشته های .::علیــ..طبسیـــ..::.

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد خبر آمد، خبری در راه است…... شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید