وصیت‌نامه شهید جاویدالاثر سید علی‌اکبر طبسی

نوشته شده توسط .::علیــ..طبسیـــ..::.. در دسته افتخار آفرينان, شهدا, یادوارهء شهدا

برجسب شده در: , , , , , , , , , , ,

شهید علی اکبر طبسی

انتشار یافته در اکتبر 18, 2011 با بدون دیدگاه

تخريب چي دلاور لشكر 43 امام علي ( ع )

محل تولد : روستاي طبس شهرستان سبزوار

محل شهادت : جزيره مجنون

تاريخ شهادت : 4/4/1367

وصيت نامه

بسم رب الشهدا ء و الصديقين

آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست

به نام  خداوند بخشنده مهربان ، به نام او كه در هم كوبنده جباران و ستمگران است . به نام او كه هستي  بخش جهان هستي است و به نام او كه تسكين دهنده قلبهاست .

با سلام  و درود فراوان خدمت حضرت حجت ابن الحسن ( عج ) و نايب برحقش بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران اين قلب تپنده ملتهاي مستضعف و محروم

سلام و درود فراوان نثار ارواح طيبه و پاك شهداي اسلام بالاخص شهداي جنگ تحميلي و تخريب ، كه بانثار خونشان نهال انقلاب را بارور نموده اند .

سلام و درود فراوان خدمت پدر و مادر عزيزم و برادران و همشيره گان گرامي و مهربانم .

اي پدر گرامي  واي مادر مهربانم ؛ هم اكنون كه عازم نبرد با دشمن بعثي هستم و صيتنامه اي مي نويسم تا بلكه تسكين دهنده روح شما و بانكي براي خفته گان باشد . ( به قول امام عزيزمان اين وصيت نامه ها انسان را مي لرزاند و از خواب بيدار مي كند .) با شد كه تمامي مسليمن جهان آگاه شوند و از خواب غفلت برخيزند و بر عليه كفر جهاني قيام كنند و خود را مهياي ظهور حضرت مهدي ( عج )  بگردانند . ان شاء ا…

آري ، من هم اكنون بنده اي عاصي و گنه كارم و آنقدر گناهم زياد است كه اگر درياها بدانند مرا مي بلعند و اگر زمين بداند مرا در خود فرو مي بد و اگر كوه ها بدانند بر سرم فرود مي آيند و اگر آسمان بداند به رويم واژگون مي شود . ولي اميدوارم كه با رفتن در اين راه خدا از تمام گناهانم در گذرد و شفاعت امام حسين ( ع ) را در روز قيامت نصيبم گرداند .

آري . اي خداي مهربان اگر تو از گناهانم نگذري و اگر تو مرا نبخشي و اگر مرا ردكني و از درگاهت براني كيست كه جلوگيري از تصميم تو نمايد و كيست كه مرا نجات دهد واز دوزخ برهاند . خداوندا جز تو كسي را ندارم و جز تو را نمي پرستم .

خداوندا از عذاب قيمامت سخت هراسانم ومي ترسم تا مرا نيامرزيده اي از اين دنيا مبر و عذاب آخرت را در همين دنيا به من بده .

خداوندا مي دانم كه لياقت شهادت را ندارم مگر تو لطفي بنمايي و كرامت خود را شامل حال ما بگرداني و اجازه دهي كه ما هم نخودي در اين آش باشيم . و با اندك جان خود و ناقابل ترين هديه خود در سايه شهدا باشيم و حضرت مهدي ( عج )  را از خود راضي و خشنود بگردانيم .

هم اكنون پيمامي دارم به خانواده خود و ملت غيور :

پدر و مادر عزيزم : هم اكنون من امانتي از جانب خداوند در دست شما هستم واحتمالاً  موقع رد امانت است . اگر من سالم به پيش شما برگشتم بدانيد كه خداوند امانت وهديه شما را قبول نكرده است . و اگر ديديد نيامدم بدانيد كه خداوند امانت شما را قبول كرده است . و نيز از شما خواستارم در شهادتم هيچ گريه اي نكنيد و صبر پيشه كنيد كه خداوند با صابران است ( ان ال … مع الصابرين )  . اگر خواستيد اشك بريزيد در جاي خلوت و دور از جشم ديگران باشد زيرا اگر در جلو چشم مردم باشد دشمن شما شاد و دوستان شما غم مي گيرند . هر چه صبر بيشتر پيشه كنيد اجر بيشتري خواهيد برد و شما فرداي محشر در پيش حضرت زهرا ( س) رو سياه نخواهيد شد و سرافراز و سربلند خواهيد بود . و همچنين افتخار كنيد كه فرزندتان جزو سربازان امام زمان ( عج )  است .

اي برادران گرامي ام اميدوارم شما بتوانيد راهم را ادامه بدهيد ونگذاريد سلاح من سرد شود و از كار بيفتد . ان شاء ا…

و پيامي دارم به ملت غيور :

1– هم اكنون كشتي نوح در حركت و طوفان نزديك است . اگر براين كشتي نجات سوار نشويد طوفان شما را مي بلعد . پس اي مردم بر كشتي جهاد سوار شويد تا به ساحل پيروزي برسيد ( شهيد نامني ) پس هر چه سريعتر خود را مهيا كنيد و بر عليه كفر جهاني قيام كنيد . ( و اعدوالهم … )

2 – اي مردم از امدن فرزندانتان به جبهه خودداري نكنيد كه در فرداي محشر مسئول هستيد .

3 – مساجد را خالي نكنيد و بر خواندن دعاها تكيه كنيد ( كميل  و توسل ) و نمازهايتان را به موقع بخوانيد .

4- اتحاد داشته باشيد و از تفرقه بپرهيزيد .

5- همه كارهايتان و اعمال و نياتتان براي خدا باشد و بس.   والسلام عليكم و رحمه ا… و بركاته

6- امام ( رهبر ) را تنها نگذاريد و براي سلامتي اش دعا كنيد .

7- خود را براي فرج آقا امام زمان ( عج )  مهيا كنيد .

السلام عليكم و رحمه ا… و بركاته

سيد علي اكبر طبسي

2/1/67

منبع

درباره .::علیــ..طبسیـــ..::.

علی طبسی هستم ، از سال 78 فعالیت خود را با وبلاگ نویسی در بلاگفا شروع کردم و به تدریج سایت پاتوق فور یو را راه‌اندازی نمودم و سال 86 با هدف معرفی روستایم طبس ، سایت طبشن را ایجاد کردم و همانگونه که شاهد بوده‌اید در این مدتی تغییرات زیادی در این سایت رخ داده است تا اینکه به وضعیت امروز رسیده است .

مرور بایگانی نوشته های .::علیــ..طبسیـــ..::.

بدون دیدگاه

بدون دیدگاه در وصیت‌نامه شهید جاویدالاثر سید علی‌اکبر طبسی در حال حاظر وجود دارد . شاید شما مایل به افزودن نظر شخصی خودتان هستید؟

Trackbacks & Pingbacks

  1. نگاهی گذرا بر زندگینامه شهید سید علی‌اکبر طبسی | طبشن

دیدگاهتان را بنویسید