قابل توجه گرافیست‌های طبسی…

نوشته شده توسط .::علیــ..طبسیـــ..::.. در دسته اطلاعیه‌ها

برجسب شده در: , , , , , , , , ,

انتشار یافته در ژوئن 25, 2014 با بدون دیدگاه

با سلام و عرض ادب

graphics-design-serviceدوستان و گرافیست‌های عزیز طبسی ، منظور کسانی که رگ و ریشه از روستای طبس سبزوار دارند مدنظر است . سروران گرامی توجه کنند در راستای معرفی طبسی‌های هنرمند ، افتخار آفرین و نخبه ، و بعد از سعادت آشنای با سید بزرگوار ، هنرمند گرامی ، برادر شهید و شاعر توانمند ، سیدرضا مختاری ، بر آن شدم تا با این فراخوان و با توجه به کثرت گرافیست های طبسی به معرفی این هنرمندان بزرگوار در سایت طبشن بپردازم.

لذا خواهشمند است که گرافیستهای عزیز خلاصه ای از بیوگرافی ، رزمه و تعداد 3 اثر از آثار خود را به همراه یک قطع عکس پرسنلی به ایمیل  زیر ارسال نمایند تا در سایت قرار گیرد. کاربران گرامی که از سایت بازدید میکنید هم اگر با طبسی های گرافیست آشنا هستید ، و ممکن است آن عزیزان به نت دسترسی نداشته باشند یا این فراخوان را ندیده باشند هم میتوانید به اطلاعشان برسانید یا در ارسال رزمه و آثار و …در این زمینه کمک باشید.

ایمیل جهت ارسال رزمه و آثار :

  • tabasvillage@gmail.com

 

علی طبسی چهارم تیرماه 93

درباره .::علیــ..طبسیـــ..::.

علی طبسی هستم ، از سال 78 فعالیت خود را با وبلاگ نویسی در بلاگفا شروع کردم و به تدریج سایت پاتوق فور یو را راه‌اندازی نمودم و سال 86 با هدف معرفی روستایم طبس ، سایت طبشن را ایجاد کردم و همانگونه که شاهد بوده‌اید در این مدتی تغییرات زیادی در این سایت رخ داده است تا اینکه به وضعیت امروز رسیده است .

مرور بایگانی نوشته های .::علیــ..طبسیـــ..::.

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد قابل توجه گرافیست‌های طبسی…. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید