محفل انس با قرآن به همت ستاد یادواره شهدای طبس

نوشته شده توسط .::علیــ..طبسیـــ..::.. در دسته مراسم‌های مذهبی, یادوارهء شهدا

برجسب شده در: , , , , , , , , , ,

محفل انس با قرآن به همت ستاد یادواره شهدای طبس

انتشار یافته در جولای 10, 2014 با بدون دیدگاه

ستاد یادواره شهدای روستای طبس سبزوارستاد یادوآره شهدا روستای طبس با هدف ترویج فرهنگ شهادت در بین جوانان و معرفی شهدای گرانقدر روستای طبس و همچنین آشنا کردن عموم مردم با هداف ستاد یادواره شهدای روستا قصد دارد  تا در ماه مبارک رمضان اقدام به برگزاری محفل انس با قرآن کریم  نماید.

این مراسم قرار است در روز یکشنبه 22 تیرماه 1393 برابر با پانزدهم رمضان 1435 از ساعت 18 الی 19:30 برگزار گردد که احتمالا مکان برگزاری این مراسم خانه آقای اصغر در روستای طبس باشد.

شنیدها حاکی از آن است که برای این مراسم از نفرات اول و دوم مسابقات قرآنی شهرستان و همچنین گروه تواشع و … دعوت شده است و همچنین از مسئولین دولتی و نظامی شهرستان هم دعوت به عمل آمده است .

برای بازتاب این مراسم و افزودن بر تاثیر آن از صدا و سیمای خراسان رضوی نمایندگی شهرستان سبزوار نیز برای تهیه فیلم و گزارش دعوت شده که گزارش کاملتر از این مراسم را سعی خواهم کرد بعد از برگزاری مراسم در سایت قرار دهم.

درباره .::علیــ..طبسیـــ..::.

علی طبسی هستم ، از سال 78 فعالیت خود را با وبلاگ نویسی در بلاگفا شروع کردم و به تدریج سایت پاتوق فور یو را راه‌اندازی نمودم و سال 86 با هدف معرفی روستایم طبس ، سایت طبشن را ایجاد کردم و همانگونه که شاهد بوده‌اید در این مدتی تغییرات زیادی در این سایت رخ داده است تا اینکه به وضعیت امروز رسیده است .

مرور بایگانی نوشته های .::علیــ..طبسیـــ..::.

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد محفل انس با قرآن به همت ستاد یادواره شهدای طبس. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید