مرحله دوم گندزدایی معابر و اماکن عمومی روستای طبس

نوشته شده توسط .::علیــ..طبسیـــ..::.. در دسته اخبار, اخبار دهياري, اخبار عمومي, گزارشات

برجسب شده در: , , , , , , , , , ,

طرح گندزدایی در روستای طبس

انتشار یافته در مارس 17, 2020 با 2 دیدگاه

طبشن - طرح گندزدایی روستای طبس

امروز سه‌شنبه ۲۷ اسفندماه ۹۸ با همت و هماهنگی #دهیار محترم روستای #طبس جناب اقای #محمدعلی_طبسی مرحله دوم گندزدایی و محلول پاشی در منطقه ییلاقی طبس سبزوار انجام شد.

در اجرای این طرح مجموعا بیش از ۷۰۰ عدد ماسک بین ساکنان و مسافرین این منطقه توزیع شده است. با سپاس از دهیاری و همکاری برادران عزیز محمد و رضا طبسی جهت انجام محلول پاشی معابر و حاج حسن و علی طبسی جهت فراهم کردن تراکتور و مخزن محلول پاشی که کمک بزرگ در اجرای این طرح بودند.

همچنین طرح غربالگری کار گروه سلامت دهیاری امروز انجام شد و طرح غربالگری و توزیع ماسک هم مجدد فردا ۲۸ اسفند راس ساعت ۱۷ در ورودی روستا اجرا می‌شود.
انشالله هرچه زودتر با همت مسئولان روستا و همدلی و همکاری ساکنان نازنین روستا #همه_با_هم_کرونا_را_شکست_میدهیم

علی طبسی

درباره .::علیــ..طبسیـــ..::.

علی طبسی هستم ، از سال 78 فعالیت خود را با وبلاگ نویسی در بلاگفا شروع کردم و به تدریج سایت پاتوق فور یو را راه‌اندازی نمودم و سال 86 با هدف معرفی روستایم طبس ، سایت طبشن را ایجاد کردم و همانگونه که شاهد بوده‌اید در این مدتی تغییرات زیادی در این سایت رخ داده است تا اینکه به وضعیت امروز رسیده است .

مرور بایگانی نوشته های .::علیــ..طبسیـــ..::.

2 دیدگاه

2 دیدگاه در مرحله دوم گندزدایی معابر و اماکن عمومی روستای طبس در حال حاظر وجود دارد . شاید شما مایل به افزودن نظر شخصی خودتان هستید؟

  1. مورد مشکوک ب کرونا در طبس یا در روستاهای اطراف بوده؟

    • سلام
      سال نو شاد باش
      خوشبختانه تا این لحظه موردی در طبس وجود ندارد . البته رعایت می شود. و تا جایی که من اطلاع دارم در روستاهای نزدیک هم هنوز نیست .

Trackbacks & Pingbacks

  1. مرحله سوم گندزدایی و غربالگری روستای طبس سبزوار | طبشن؛ سایت رسمی روستای طبس

دیدگاهتان را بنویسید