مژده ؛ امسال با کارنوال نمایشی به استقبال بهار میرویم.

نوشته شده توسط .::علیــ..طبسیـــ..::.. در دسته اخبار, اخبار دهياري, اخبار روستاهای سبزوار, اخبار شورا, اخبار عمومي, اطلاعیه‌ها

برجسب شده در: , , , , , , ,

مژده ؛ امسال با کارنوال نمایشی به استقبال بهار میرویم.

انتشار یافته در مارس 12, 2011 با 1 دیدگاه

مژده ؛ امسال مراسم استقبال از بهار 25 اسفند برگزار می شود

سلام : امروز با یک خبر خوش سایت طبشن رو آپدیت می کنم …

در پی انتشار خبر عدم برگزاری کارنوال نمایشی استقبال از بهار در وبلاگ دوستم ابوالفضل طبسی به خاطر برخی مشکل پیش آمده و با پیگیری های انجام شده ، و با عنایت مسئولین و توجه خیرین محترم امسال 25 اسفند ماه با کارنوال نمایشی استقبال از بهار ، مردم خون گرم روستای طبس پایاپای هنرمندان عزیز آداب و سنن پیشینیان روستار را در کوچه پس کوچه های با صفای آن با نوای خوش دُهُل اجرا خواهند کرد تا بزرگان و ریش سفیدانمان به یاد گذشته و جوانیشان لبخند بر لبانشان بنشیند و جوانان و نوجوانان این خطه با رسوم نیاکانشان آشنا شوند و همراه عمو فیروز و کارنوال شادی که امسال رنگ و بوی تازه تر از گذشته خواهد داشت و با کیفیت بهتر و اجرای بازی ها و … به استقبال بهار بروند.

علاقمندان به تماشای این مراسم عالی که چند سالیست با همت آقای ابوالفضل طبسی و اعضاء محترم شورای اسلامی روستا  و دهیاری روستای زیبای طبس برگزار می شود می توانند 25 اسفندماه با حضور در روستای طبس در این مراسم شرکت نمایند.

وعدهء ماا 25 اسفندماه تفرجگاه طبس سبزوار

یا حق : علی طبسی

درباره .::علیــ..طبسیـــ..::.

علی طبسی هستم ، از سال 78 فعالیت خود را با وبلاگ نویسی در بلاگفا شروع کردم و به تدریج سایت پاتوق فور یو را راه‌اندازی نمودم و سال 86 با هدف معرفی روستایم طبس ، سایت طبشن را ایجاد کردم و همانگونه که شاهد بوده‌اید در این مدتی تغییرات زیادی در این سایت رخ داده است تا اینکه به وضعیت امروز رسیده است .

مرور بایگانی نوشته های .::علیــ..طبسیـــ..::.

1 دیدگاه

1 دیدگاه در مژده ؛ امسال با کارنوال نمایشی به استقبال بهار میرویم. در حال حاظر وجود دارد . شاید شما مایل به افزودن نظر شخصی خودتان هستید؟

  1. انشاءالله همیشه خوش خبر باشین
    یا حق

دیدگاهتان را بنویسید