چاووشی‌خوانی مرحوم محمد علی رحمت الله طبسی ، تصویری

نوشته شده توسط .::علیــ..طبسیـــ..::.. در دسته فایلهای صوتی و تصویری

برجسب شده در: , , , , , , , ,

چاووشی‌خوانی مرحوم محمد علی رحمت الله طبسی ، تصویری

انتشار یافته در جولای 22, 2012 با بدون دیدگاه

سلام :

بعد از قراردادن قطعه صوتی از مرحوم محمد علی رحمت الله طبسی در ارسالی با عنوان ” قطعه ای با صدای موذن مرحوم،حاج محمد علی طبسی رحمت الله ” درخواست دوستان برای قطعات بیشتر از این مرحوم زیاد شد و مخصوصا بیشتر دوستان به دنبال اذان این مرحوم هستند که حقا اذان باشکوهیست و که البته برای دریافت و قراردادن اینگونه قطعات دست به دامن پسران آن مرحوم شدم که هنوز جوابی نگرفتم . تا امروز که سی دی جشن گل نرگس سال 85 به دستم رسید و در آن قطعه ویدئوئی از چاووشی خوانی آن مرحوم بود که من هم آن را برای تماشا و دانلود دوستان آماده و در سایت قرار دادم. امیدوارم خوشتون بیاد . حتما برای شادی روح آن موذن عالیقدر فاتحه بفرستید.

روحش شاد…

دانلود و مشاهد ویدئو در ادامه …

درباره .::علیــ..طبسیـــ..::.

علی طبسی هستم ، از سال 78 فعالیت خود را با وبلاگ نویسی در بلاگفا شروع کردم و به تدریج سایت پاتوق فور یو را راه‌اندازی نمودم و سال 86 با هدف معرفی روستایم طبس ، سایت طبشن را ایجاد کردم و همانگونه که شاهد بوده‌اید در این مدتی تغییرات زیادی در این سایت رخ داده است تا اینکه به وضعیت امروز رسیده است .

مرور بایگانی نوشته های .::علیــ..طبسیـــ..::.

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد چاووشی‌خوانی مرحوم محمد علی رحمت الله طبسی ، تصویری. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید