بهره برداری از چند پروژه عمرانی خدماتی روستاهای سبزوار

نوشته شده توسط .::علیــ..طبسیـــ..::.. در دسته اخبار, اخبار روستاهای سبزوار

برجسب شده در: , ,

بهره برداری از چند پروژه عمرانی خدماتی روستاهای سبزوار

انتشار یافته در فوریه 28, 2010 با بدون دیدگاه

همزمان با دهه مبارک فجر، چند پروژه در بخش های امور برق، مخابرات ،کشاورزی، راه روستایی و آب شرب با حضور جمعی از مسوولان در روستاهای بخش داورزن سبزوار به بهره برداری رسید.

پروژه فیبر نوری روستایی به طول ۲۳ کیلومتر و با صرف اعتبار ی به مبلغ ۴۵۰ میلیون ریال در بخش داورزن سبزوار افتتاح و روستاهای ریوند، نامن، باشتین و فیض آباد این بخش را تحت پوشش قرار داد.

بخشی از پروژه آسفالت راه روستایی کاهک – بهمن آباد داورزن هم با اعتبار سه میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

ایرنا گزارش داد؛ پروژه لوله گذاری و انتقال آب روستاهای ریوند و باقر آباد بخش داورزن نیز به طول دو هزار متر و با اعتبار ۳۸۰ میلیون ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

فاز دوم مجتمع آبرسانی مزینان سبزوار از دیگر پروژه های افتتاح شده در داورزن سبزوار با حضور مسوولان بود.

۱۴ پروژه امور برق سبزوار از دیگر پروژه های افتتاح شده در ششمین روز از ایام ا… دهه مبارک فجر در داورزن بود.

مدیر امور برق سبزوار اعتبار صرف شده برای این پروژه ها را در مجموع یک میلیارد و ۸۲۶ میلیون ریال ذکر کرد و گفت: با نصب ترانس جنوب شهر داورزن حدود ۱۰۰ خانوار وبا اجرای پروزه تقویت ترانس های روستایی مزینان ،کاهک و مهر بیش از ۱۵۰ خانوار از مزایای این پروژه ها بهره مند شدند.

درباره .::علیــ..طبسیـــ..::.

علی طبسی هستم ، از سال 78 فعالیت خود را با وبلاگ نویسی در بلاگفا شروع کردم و به تدریج سایت پاتوق فور یو را راه‌اندازی نمودم و سال 86 با هدف معرفی روستایم طبس ، سایت طبشن را ایجاد کردم و همانگونه که شاهد بوده‌اید در این مدتی تغییرات زیادی در این سایت رخ داده است تا اینکه به وضعیت امروز رسیده است .

مرور بایگانی نوشته های .::علیــ..طبسیـــ..::.

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد بهره برداری از چند پروژه عمرانی خدماتی روستاهای سبزوار. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید