مرحله سوم گندزدایی و غربالگری روستای طبس سبزوار

نوشته شده توسط .::علیــ..طبسیـــ..::.. در دسته اخبار, اخبار دهياري, اخبار عمومي, گزارشات

برجسب شده در: , , , , , , ,

گندزدایی-غربالگری-روستای-طبس1

انتشار یافته در مارس 29, 2020 با بدون دیدگاه

طبشن-گندزدایی-غربالگری-روستای-طبس2

سومین مرحله گندزدایی و ضدعفونی معابر و اماکن عمومی و اجرای دومین مرحله غربالگری و تب‌سنجی اهالی و ساکنان روستا و مسافرین منطقه در راستای اقدامات مقابله با #ویروس_کرونا در روز شنبه ۹ فروردین‌ماه ۹۹ ساعت ۱۸ به همت دهیاری در #روستای_طبس_سبزوار انجام شد.

مرحله دوم گندزدایی معابر و اماکن عمومی روستای طبس

در این راستا با استفاده از یک دستگاه تراکتور و یک مخزن پاشش. با همکاری حاج حسن طبسی و کمک محمد طبسی و رضا طبسی که محلول پاشی را به عهد داشتند. معابر اصلی و اماکن عمومی روستا محلول پاشی شد.

همچنین با استفاده از یک دستگاه تب‌سنج دیجیتالی توسط دهیار روستا، غربالگری ساکنان روستا و مسافران و خودروهای گذری انجام شد.

کارگروه سلامت روستای طبس

اگر این اقدامات که توسط دهیار صورت گرفته را فاکتور بگیریم. متاسفانه هیچ اقدام مفیدی توسط کار گروه سلامت روستا انجام نشده است. این کار گروه شامل ۷ عضو می‌باشد:

  1. دهیار
  2. اعضا شورا
  3. امام جماعت
  4. دکتر مقیم
  5. مرکز بهداشت
  6. بسیج
  7. بهداشت محیطی

این کار گروه فقط در بیستم اسفندماه با حداقل اعضا جلسه‌ای تشکیل داده و مصوبه‌ای را امضا نموده است. و از آن تاریخ تا کنون هیچ اقدامی را انجام نداده و برخی از اعضا فقط اسم‌شان در لیست #کارگروهسلامت روستای #طبس قرار دارد. و متاسفانه حضور فیزیکی تا این لحظه نداشته‌اند.

روستای طبس در روز طبیعت پذیرای هیچ مهمانی نیست

هر ساله در روزهای تعطیل و روزهای مناسبتی مثل تاسوعا و عاشورا و بخصوص روز طبیعت. روستای طبس پدیرای جمعیت خیلی زیادی می‌باشد. که به دل طبیعت زیبای روستا هجوم می‌آوردند. که البته مشکلاتی را هم با خود به سوغات می‌آوردند. که مهم‌ترین انها زباله‌هایست که در طبیعت جا می‌گذارند.

اما امسال و با وجود شیوع ویروس کرونا و برای مقابله با انتشار بیشتر آن. لازم به توضیح میدانم از طرف دهیاری روستای طبس اعلام نمایم. که تمامی مکانها و فضاهای این روستا در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه ( سیزده‌بدر ) بسته‌ می‌باشد. و در راستای مقابله با کرونا ویروس، پذیرای هیچ مهمان و گردشگری نیست. و از تمام دوستداران طبیعت خواهش می‌کنم. که لطفا #درخانهبمانیم و به هیچ وجه به روستای طبس و طبیعت این روستا تشریف نیاورید .

در این دو روز تمام خودروهای غیر بومی که در حاشیه جاده و یا مکانهای تفریحی و طبیعت روستا توقف کرده باشند. اعمال قانون خواهند شد.

درباره .::علیــ..طبسیـــ..::.

علی طبسی هستم ، از سال 78 فعالیت خود را با وبلاگ نویسی در بلاگفا شروع کردم و به تدریج سایت پاتوق فور یو را راه‌اندازی نمودم و سال 86 با هدف معرفی روستایم طبس ، سایت طبشن را ایجاد کردم و همانگونه که شاهد بوده‌اید در این مدتی تغییرات زیادی در این سایت رخ داده است تا اینکه به وضعیت امروز رسیده است .

مرور بایگانی نوشته های .::علیــ..طبسیـــ..::.

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد مرحله سوم گندزدایی و غربالگری روستای طبس سبزوار. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید